• DRAPER Zestaw długich frezów do drewna 4 szt.

Product code: 89993
249.81
249.81
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559899937
image

Długie frezy palcowe na 1/4" i 1/2", z głowicą z węglika wolframu, przeznaczone do użytku na laminatach kuchennych o dużej grubości. W komplecie z kluczem sześciokątnym. Zawartość: 1 x 1/4" (trzonek) w rozmiarze 12,7 x 25,4 mm z podwójnym rowkiem, łożyskowany; 2 x 1/2" (trzonek) w rozmiarze 12,7 x 50 mm, prosty z podwójnym rowkiem; 1 x 1/2" (trzonek) w rozmiarze 12,7 x 63 mm, prosty z podwójnym rowkiem. Produkt pakowany.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 89993

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.