• DRAPER Zestaw 95 koszulek termokuczliwych do kabli

The Symbol : 72878
119.00
119.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559728787
image

Zestaw koszulek termokurczliwych do kabli elektrycznych

Zestaw 95 szt. (w przybliżeniu) koszulek termokurczliwych do uszczelniania elektrycznych połączeń samochodowych. Do użytku w połączeniu z opalarkami. Dostarczane w plastikowym pudełku z przezroczystą pokrywą. Produkt zapakowany. Zawartość: koszulki o średnicy 3,2 mm: 40 x czarne, po 10 szt. w kolorze niebieskim, żółtym i czerwonym, koszulki o średnicy 6,5 mm: 10 x czarne, po 5 szt. w kolorze niebieskim, żółtym i czerwonym

Producent: Draper

Nr. Kat.: 72878

image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.