• DRAPER Zestaw 95 koszulek termokuczliwych do kabli

Product code: 72878
119.00
119.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559728787
image

Zestaw koszulek termokurczliwych do kabli elektrycznych

Zestaw 95 szt. (w przybliżeniu) koszulek termokurczliwych do uszczelniania elektrycznych połączeń samochodowych. Do użytku w połączeniu z opalarkami. Dostarczane w plastikowym pudełku z przezroczystą pokrywą. Produkt zapakowany. Zawartość: koszulki o średnicy 3,2 mm: 40 x czarne, po 10 szt. w kolorze niebieskim, żółtym i czerwonym, koszulki o średnicy 6,5 mm: 10 x czarne, po 5 szt. w kolorze niebieskim, żółtym i czerwonym

Producent: Draper

Nr. Kat.: 72878

image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.