• DRAPER Zbieraki łapy do trawy, liści i śmieci

Product code: 76762
151.27
151.27
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5010559767625
image

Zbieraki łapy do trawy, liści i śmieci

Komplet zbieraków ogrodowych do liści, trawy, ziemi, kory drzewnej... itp. Posiadają ergonomiczny kształt oraz miękkie wykończenie przy nadgarstkach. Powoduje to, że pracę wykonamy szybko i komfortowo. Cześć robocza wykonana jest z polipropylenu, gwarantującego dużą wytrzymałość.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 76762

image
image
  • TG Komplet zbieraków do trawy i liści
  • Uformowane w kształcie do zbierania z miękkimi uchwytami.
  • Wytrzymałe, odporne na uderzenia, wykonane z polipropylenu.
  • Pakowane w worek foliowy z etykietą.
  • W ogrodzie często zdarzają się sytuacje, że potrzebujemy przenieść lub wyrzucić zgrabione liście, trawę, ziemię lub korę drzewną. W takich pracach idealnie sprawdzą się zabieraki angielskiej firmy DRAPER. Ich ergonomiczny kształt, miękkie wykończenie przy nadgarstkach powodują, że zadaną pracę wykonamy szybko i komfortowo.
  • Część robocza wykonana jest polipropylenu, gwarantującą dużą wytrzymałość.
image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.