• DRAPER Zbieraki łapy do trawy, liści i śmieci

The Symbol : 76762
151.27
151.27
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559767625
image

Zbieraki łapy do trawy, liści i śmieci

Komplet zbieraków ogrodowych do liści, trawy, ziemi, kory drzewnej... itp. Posiadają ergonomiczny kształt oraz miękkie wykończenie przy nadgarstkach. Powoduje to, że pracę wykonamy szybko i komfortowo. Cześć robocza wykonana jest z polipropylenu, gwarantującego dużą wytrzymałość.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 76762

image
image
  • TG Komplet zbieraków do trawy i liści
  • Uformowane w kształcie do zbierania z miękkimi uchwytami.
  • Wytrzymałe, odporne na uderzenia, wykonane z polipropylenu.
  • Pakowane w worek foliowy z etykietą.
  • W ogrodzie często zdarzają się sytuacje, że potrzebujemy przenieść lub wyrzucić zgrabione liście, trawę, ziemię lub korę drzewną. W takich pracach idealnie sprawdzą się zabieraki angielskiej firmy DRAPER. Ich ergonomiczny kształt, miękkie wykończenie przy nadgarstkach powodują, że zadaną pracę wykonamy szybko i komfortowo.
  • Część robocza wykonana jest polipropylenu, gwarantującą dużą wytrzymałość.
image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.