• DRAPER Zaciskarka do końcówek TV

Product code: 61094-ST
149.99
149.99
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559610945
image

Zaciskarka do końcówek TV

Expert Quality, przeznaczone do większości zastosowań telewizyjnych, telewizji kablowej, video i terminali przewodów telewizji satelitarnej. Możliwośćzaciskania w zakresie 0.324" i 0.36". Szczęki i uchwyty wykonane ze stali węglowej, hartowanej, odpuszczanej. Uchwyty pokryte PVC dla wygody użytkownika.

Producent: Draper Tools

Numer katalogowy: 61094

image

Draper Expert

Produkty oznaczone tym symbole oznaczają to, że spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonany ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy.Narzędzie to nadaje się do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.