• DRAPER ZESTAW KLUCZY DO URWANYCH ŚRUB I SZPILEK

Product code: 55641
350.00
350.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559556410
image

Profesjonalny zestaw nasadek sześciokątnych na pokrętło/grzechotkę 1/2". Możliwość odkręcania również przy zastosowaniu klucza 21mm. Przeznaczone do gwintów lewo/prawo. Wykonane ze stali chromowo-wanadowej, hartowanej, odpuszczonej, chromowane dla ochrony przed korozją. Pakowane w metalową skrzynkę.

Specjalna konstrukcja kluczy pozwala na wykręcanie urwanych szpilek wystających ponad powierzchnię elementu, w którym znajduje się szpilka.

Podczas wykręcania zaciskają się specjalne rolki znajdujące się w nasadce, które umożliwiają odkręcenie szpilki.

Zawartość: 6, 8, 10 i 12mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy 55641

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

image
image
image
image
There is currently no comments or ratings for this product.