• DRAPER ZESTAW KLUCZY DO URWANYCH ŚRUB I SZPILEK

The Symbol : 55641
350.00
350.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Very low !
EAN 5010559556410
image

Profesjonalny zestaw nasadek sześciokątnych na pokrętło/grzechotkę 1/2". Możliwość odkręcania również przy zastosowaniu klucza 21mm. Przeznaczone do gwintów lewo/prawo. Wykonane ze stali chromowo-wanadowej, hartowanej, odpuszczonej, chromowane dla ochrony przed korozją. Pakowane w metalową skrzynkę.

Specjalna konstrukcja kluczy pozwala na wykręcanie urwanych szpilek wystających ponad powierzchnię elementu, w którym znajduje się szpilka.

Podczas wykręcania zaciskają się specjalne rolki znajdujące się w nasadce, które umożliwiają odkręcenie szpilki.

Zawartość: 6, 8, 10 i 12mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy 55641

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

image
image
image
image
There is currently no comments or ratings for this product.