• DRAPER Wzmacniacz momentu obrotowego 1:56 3200 Nm

Product code: 83635
1124.00
1124.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559836352
image

Wzmacniacz momentu obrotowego 1:56 3200Nm

Draper Expert, zaprojektowany do usuwania i montażu nakrętek kołowych o wysokim momencie obrotowym w pojazdach użytkowych i ciężarówkach. Niezwykle korzystne w pracach gdy brak jest mozliwości uzycia klucza udarowego.

Zestaw jest dostarczany z dwoma chromowanymi molibdenowymi napędami kwadratowymi 1 ", 32 mm, 33 mm nasadkami i przedłużaczem do kół z głębokim podziałem. Przełożenie przekładni mnożnika momentu obrotowego wynosi 1:56, co daje maksymalną moc 3200 Nm.

Dostarczany w wygodnej walizce z tworzywa sztucznego.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 83635

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.