• DRAPER Wózek organizer 3 półki

Product code: 04612
745.00
745.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559046126
image

Plastikowe półki z aluminiowymi słupkami, składające się z trzech półek, każda z trzema przegrodami z wyjmowanymi przegrodami, sześciu miejsc na śrubokręt, czterech dodatkowych przegródek, dwóch uchwytów na kubki i porządkiem na kable. Dwa stałe i dwa obrotowe kółka z blokadą. Dostarczane w częściach, z instrukcją. Zapakowany w karton.

Producent: Draper

Numer katalogowy: 04612

Zawartość:

  • każdy poziom: 2 przegrody: 120 x 260 x 40 mm, 1 przegródka: 220 x 260 x 40 mm
image
image
image
image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.