• DRAPER Wkrętak udarowy z końcówkami 12 szt.

The Symbol : 22322
306.00
306.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Very low !
EAN 5010559223220
image

Wkrętak udarowy z końcówkami 12 szt.

Draper Expert, ze zmianą kierunku i uchwytem absorbującym uderzenia. Dostarczany z uchwytem na końcówki i zestawem końcówek. Uchwyt na końcówki może zostać usunięty, aby użyć napędu do nasadek udarowych na 1/2". Całkowita długość narzędzia 170 mm. Produkt pakowany w stalową skrzynkę.

Zawartość:

  • wkrętak udarowy, złącze sześciokątne 8 mm x 1/2";
  • 2 końcówki płaskie: 8 i 10 mm;
  • 2 końcówki krzyżakowe: nr 2 i 3;
  • 2 końcówki typu PZ: nr 2
  • 3; 4 końcówki typu Draper TX-STAR: T40, T45, T50 i T55.

Końcówki typu PZ są zgodne z systemem mocowań *Pozidriv/Supadriv. Końcówki typu Draper TX-STAR są zgodne z systemem mocowań Torx. *Pozidriv/Supadriv są zastrzeżonymi znakami towarowymi Trifast Plc. Torx jest zastrzeżonym znakiem towarowym Camcar/Textron Inc. *Sprzedawany luzem.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 22322

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.