• DRAPER Wkrętak udarowy z końcówkami 12 szt.

Product code: 22322
306.00
306.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559223220
image

Wkrętak udarowy z końcówkami 12 szt.

Draper Expert, ze zmianą kierunku i uchwytem absorbującym uderzenia. Dostarczany z uchwytem na końcówki i zestawem końcówek. Uchwyt na końcówki może zostać usunięty, aby użyć napędu do nasadek udarowych na 1/2". Całkowita długość narzędzia 170 mm. Produkt pakowany w stalową skrzynkę.

Zawartość:

  • wkrętak udarowy, złącze sześciokątne 8 mm x 1/2";
  • 2 końcówki płaskie: 8 i 10 mm;
  • 2 końcówki krzyżakowe: nr 2 i 3;
  • 2 końcówki typu PZ: nr 2
  • 3; 4 końcówki typu Draper TX-STAR: T40, T45, T50 i T55.

Końcówki typu PZ są zgodne z systemem mocowań *Pozidriv/Supadriv. Końcówki typu Draper TX-STAR są zgodne z systemem mocowań Torx. *Pozidriv/Supadriv są zastrzeżonymi znakami towarowymi Trifast Plc. Torx jest zastrzeżonym znakiem towarowym Camcar/Textron Inc. *Sprzedawany luzem.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 22322

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.