• DRAPER Wkrętak dynamometryczny 1-5 Nm + BITY

Product code: 75170
663.00
663.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559751709
image

Wkrętak dynamometryczny 1-5 Nm

Zgodny z normą ISO 6789

Draper Expert, wkrętak dynamometryczny, zaprojektowany do ustawiania właściwego momentu obrotowego na śrubach pokryw silników, czujnikach położenia wałków rozrządu, cewkach zapłonowych etc. Końcówki wkrętaka można szybko i łatwo wymieniać. Cały zestaw dla wygody jest dostarczany w formowanej walizce. Prosty do obsługi mechanizm nastawczy cechuje się niezwykłą dokładnością +/- 6 %, zgodnie z normą EN ISO 6789:2003, a jego łatwa w odczycie skala sprawia, że jest to niezbędne narzędzie do precyzyjnego ustawiania momentu obrotowego. Bardzo przydatny wkrętak dynamometryczny, niezbędny w wielu przypadkach, szczególnie w mechanice pojazdowej.

Zawartość:

  • 1 x wkrętak dynamometryczny 2 x końcówki płaskie 4 i 5 mm
  • 2 x końcówki krzyżakowe nr 1 i 2
  • 2 x końcówki typu PZ nr 1 i 2
  • 3 x końcówki sześciokątne 4, 5 i 6 mm
  • 3 x końcówki TX-STAR T15, T20 i T25

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 75170

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

Czy wiesz, że...

Draper Tools obchodzi w tym roku 100-lecie działalności?

Założona w 1919 roku przez Berta Drapera, do dziś jesteśmy własnością rodziny i prowadzona jest już przez czwarte pokolenie Draperów. Nawet mając 100 lat, firma pozostaje zaangażowana w rozwój i innowacje na światowym poziomie.

image
image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.