• DRAPER Wiertarka pneumatyczna 1/2"

Product code: 41098-ST
736.54
736.54
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559410989
image

Wiertarka pneumatyczna 1/2"

Draper Expert, wiertarka pneumatyczna o niskim poziomie hałasu wibracji z miękkim uchwytem. Lekka i wytrzymała z możliwością zmiany kierunku, zmienną prędkością i uchwytem typu 'Jacobs'. Z boku regulowany uchwyt z obrotowym wlotem powietrza, aby zapobiec splątaniu przewodu ze sprężonym powietrzem. Miękki uchwyt dla wygody użytkownika.

Specyfikacja:

  • Gwint: 3/8",
  • prędkość bez obciążenia: 800rpm,
  • robocze ciśnienie powietrza: 90psi (6.2bar),
  • średnie zużycie powietrza: 4.0cfm (114L/min),
  • minimalny wymiar węża: 3/8",
  • wlot powietrza 1/4" BSP

producent: Draper Tools

Nr. katalogowy 41098

image
image

Draper Expert

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.