• DRAPER Wiertarka pneumatyczna 1/2"

The Symbol : 41098-ST
736.54
736.54
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559410989
image

Wiertarka pneumatyczna 1/2"

Draper Expert, wiertarka pneumatyczna o niskim poziomie hałasu wibracji z miękkim uchwytem. Lekka i wytrzymała z możliwością zmiany kierunku, zmienną prędkością i uchwytem typu 'Jacobs'. Z boku regulowany uchwyt z obrotowym wlotem powietrza, aby zapobiec splątaniu przewodu ze sprężonym powietrzem. Miękki uchwyt dla wygody użytkownika.

Specyfikacja:

  • Gwint: 3/8",
  • prędkość bez obciążenia: 800rpm,
  • robocze ciśnienie powietrza: 90psi (6.2bar),
  • średnie zużycie powietrza: 4.0cfm (114L/min),
  • minimalny wymiar węża: 3/8",
  • wlot powietrza 1/4" BSP

producent: Draper Tools

Nr. katalogowy 41098

image
image

Draper Expert

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.