• DRAPER Uszczelniacz hydrauliczny, klej D542 50ml

Product code: 33321
75.00
75.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559333219
image

Opis produktu:

D542 to uszczelnienie hydrauliczne które jest tiksotropową cieczą, która utwardza się beztlenowo, tworząc mocne uszczelnienie wysokociśnieniowe na wszystkich typach połączeń gwintowych stosowanych na liniach niskiego, średniego i wysokiego ciśnienia.

Zastosowanie:

Preparat przeznaczony do trwałego zabezpieczania i uszczelniania połączeń gwintowanych, przydatny zwłaszcza przy rurach hydraulicznych. Utwardzanie produktu następuje po odcięciu kontaktu z powietrzem, kiedy znajduje się on pomiędzy ściśle przylegającymi powierzchniami metalowymi. Po utwardzeniu tworzy mocne, odporne na wysokie ciśnienie uszczelnienie. Idealny do stosowania przy zaworach, połączeniach gwintowanych i złączach.

Właściwości:

D542 jest odporny na lekki film olejowy. Uszczelnia do 400 bar, mocowania do 20 mm. Odporny na wibracje. Łatwy do usunięcia za pomocą narzędzi.

Instrukcja użytkowania:

Upewnić się, że części są czyste, suche i wolne od oleju czy smaru. Produkt jest aplikowany z butelki.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 33321

image
image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.