• DRAPER Urządzenie rozruchowe STARTER BOOSTER 700A

Product code: 82957-ST
903.00
903.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559829576
image

Urządzenie rozruchowe STARTER BOOSTER 700A

Łatwy w użyciu, ale wysoce innowacyjny starter przeznaczony do awaryjnego odpalenia silnika. Może być w pełni naładowany w ciągu około dwóch minut i wyposażony w zaawansowaną technologię kondensatorów, która umożliwia rozruch pojazdów do pojemnosci 6 litrów benzyny i 3 litrów oleju napędowego. W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku ładowarek, ta ładowarka jest wyposażona w wewnętrzny akumulator, który zasila wbudowane kondensatory, umożliwiając ładowarce uruchamianie pojazdów, nawet gdy akumulator pojazdu jest całkowicie rozładowany.

Może być ładowany za pomocą kabli zasilających 12V DC i USB (w zestawie). Cyfrowy wyświetlacz LED wskazuje napięcie akumulatora, ładowanie kondensatora, ładowanie akumulatora litowego, odwrotną polaryzację i wybór funkcji. Wyposażony w wygodną wbudowaną latarkę z 3 funkcjami oświetlenia i owinięty w antypoślizgową gumową obudowę ochronną. Ta kompaktowy i lekki starter zapewnia łatwą obsługę i przechowywanie, a jednocześnie zapewnia taki sam efekt jak tradycyjny starter.

Specyfikacja:

  • Prąd rozruchowy 700A
  • Prąd szczytowy 700A
  • Bateria 6Ah (LI-ion)
  • Wymiary 220 x 120 x 50 mm
  • Waga 1,3 kg

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 82957

image
image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.