• DRAPER Torba na laptopa i narzędzia

Product code: 89209
530.00
530.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559892099
image

Torba na laptop i narzędzia

Torba narzędziowa z serii  Draper Expert Quality, jest wykonana z wytrzymałego wodoodpornego poliestru. Posiada dwa wygodne uchwyty łączone w jeden za pomocą rzepa oraz regulowany pasek na ramię, z mozliwościa jego odpięcia. Wydzielona przegroda do przchowywania laptopa doskonale izoluje go przed kontaktem z narzedziami, które w dowolny sposób mogą być przechowywane i przenoszone w pięciu zewnętrznych kieszeniach, 29 wewnętrznych kieszeniach, przymocowane przez dziesięć elastycznych pętli na narzędzia. Wzmocniona podstawa zapewnia ochronę laptopa podczas transportu lub przypadkowym upadkiem.Torba ta jest idealnym rozwiązaniem dla jednoczesnego transportu urzadzeń elekronicznych razem z narzędziami ręcznymi. Charakteryzuje ją szerokie spektrum zastosowań, trwałość, wygoda, funkcjonalność oraz estetyka.  Wymiary: 470 x 150 x 300 mm

Producent: Draper

Nr. Kat.: 89209

image

Draper Expert

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image
image
image
image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.