• DRAPER Tester miernik ciśnienia paliwa diesel

Product code: 35878
699.00
699.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5010559358786
image

Tester ciśnienia paliwa (diesel)

Kompatybilny z bezpośrednim i pośrednim układem wtrysku paliwa. Manometr z podwójnym odczytem 0-1000psi / 0-70BAR jest wyposażony w wytrzymałe gumowe zabezpieczenie. Cewka przeciwzgięciowa przymocowana do obu końców elastycznego węża w celu zwiększenia trwałości. Wyposażony w sprężynowy zawór bezpieczeństwa i zintegrowany system zaworu jednodrogowego Schrader. Dostarczany w plastikowym pudełku do przechowywania.

Zawartość opakowania:

  • Miernik ośrednicy 63 mm
  • Wąż elastyczny 380 mm
  • Wspornik zaciskowy
  • Adapter węża kątowy
  • 2 x nie gwintowane zaślepki świec żarowych
  • 7 x zaślepiające świece żarowe
  • Różne podkładki uszczelniające

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 35878

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.