• DRAPER Tester alternatora i akumulatora 12V DC

Product code: 41026
118.66
118.66
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559410262
image

Prosty w użyciu tester akumulatora i alternatora, do sprawdzania ich stanu. Wyposażony z tyłu w wygodny pasek magnetyczny. Kompatybilny ze wszystkimi systemami 12V DC. W zestawie z czerwonym, dodatnim, izolowanym przewodem testowym o długości 900 mm i próbnikiem, oraz czarnym, ujemnym i izolowanym przewodem testowym o długości 900 mm, wyposażonym w zacisk krodylowy.

Ostrzeżenie: Tester przeznaczony wyłącznie do obwodów DC w pojazdach w określonym zakresie napięcia. Urządzenie nie nadaje się do testowania obwodów sieciowych AC.

Specyfikacja:

Amperaż: DC

Długość przewodu: 830 mm (2.7 ft) (w przybliżeniu)

Uziemienie: izolowany zacisk krokodylowy

Długość próbnika: 16 mm (w przybliżeniu)

Zakres napięcia: 12V

Ciężar: 0,082 kg

Producent: Draper

Nr katalogowy: 41026

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.