• DRAPER Termometr na podczerwień samochodowy 12:1

Product code: 15101
475.00
475.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559151011
image

Termometr na podczerwień 12:1

Łatwy w użyciu termometr na podczerwień 12:1. Kompaktowe i przenośne narzędzie umożliwiające profesjonalistom diagnozować problemy związane z systemem ogrzewania/chłodzenia i monitorować bezkontaktowo temperaturę silników, paneli elektrycznych, układów wydechowych i chłodnic etc. Optyka zapewnia majwyższą dokładność w zakresie temperatur od -50 do 550oC (-58 to 1022F), wyposażony alarm maksymalnej temperatury i prowadnicę laserową.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 15101

image
image
image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.