• DRAPER Szlifierka oscylacyjna 260W 240V

Product code: 57839
Power Watts 260
320.22
320.22
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559578399
image

Podstawa z mocowaniem na rzepy i konwencjonalne zaciski. Możliwość ekstrakcji pyłu z pojemnikiem na jego zbieranie. W zestawie 3 arkusze papieru ściernego.

Szlifierka jest podłączana do zasilania przewodem o długości 1,8 m co pozwala na swobodną obróbkę dużych płaszczyzn.

Specyfikacja:

  • Napięcie - 240V
  • Moc - 260W
  • Prędkość bez obciążenia - 13000 obr./min
  • Wymiar podkładki na arkusz papieru ściernego - 187 x 90 mm
  • Ciężar - 2,0 kg

Producent: Draper

Nr katalogowy: 57839

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.