• DRAPER Szlifierka kątowa pneumatyczna 115mm EXPERT

The Symbol : 47572-ST
1385.03
1385.03
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559475728
image

Expert Quality, kompozytowa szlifierka kątowa o niskim poziomie hałasu i wibracjach ze stalową dźwignią i blokadą bezpieczeństwa. Blokada wrzeciona do łatwej wymiany tarczy. Korpus kompozytowy zmniejsza zmęczenie użytkownika. W komplecie z bocznym uchwytem. Produkt pakowany w karton.

Specyfikacja:

Średnica tarczy - 115 mm

Prędkość obrotowa - 12 000 obr./min

Ciśnienie robocze - 90 psi (6,2 bar)

Średnie zużycie powietrza - 4.0 cfm (114 L/min)

Poziom wibracji - 2,5 m/s2

Min. średnica węża - 3/8" (10 mm)

Wlot powietrza - 1/4" BSP

Ciężar - 2 kg

Producent: Draper

Nr katalogowy: 47572

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.