• DRAPER Szlifierka kątowa pneumatyczna 115mm EXPERT

Product code: 47572-ST
1385.03
1385.03
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559475728
image

Expert Quality, kompozytowa szlifierka kątowa o niskim poziomie hałasu i wibracjach ze stalową dźwignią i blokadą bezpieczeństwa. Blokada wrzeciona do łatwej wymiany tarczy. Korpus kompozytowy zmniejsza zmęczenie użytkownika. W komplecie z bocznym uchwytem. Produkt pakowany w karton.

Specyfikacja:

Średnica tarczy - 115 mm

Prędkość obrotowa - 12 000 obr./min

Ciśnienie robocze - 90 psi (6,2 bar)

Średnie zużycie powietrza - 4.0 cfm (114 L/min)

Poziom wibracji - 2,5 m/s2

Min. średnica węża - 3/8" (10 mm)

Wlot powietrza - 1/4" BSP

Ciężar - 2 kg

Producent: Draper

Nr katalogowy: 47572

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.