• DRAPER Szlifierka kątowa 115 mm 850W 230V EXPERT

Product code: 83605
Power Watts 850
351.82
351.82
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559836055
image

Expert Quality, precyzyjnie wykonana szlifierka z wysokiej jakości komponentami wewnętrznymi. Ergonomiczna, kompaktowa konstrukcja. Możliwość blokady wrzeciona. Boczny uchwyt z dwoma pozycjami ustawienia. W zestawie: nakrętka zabezpieczająca, kołnierz, klucz do zmiany tarczy, przewód o długości 3 m (w przybliżeniu) z wtyczką.

Specyfikacja:

Napięcie: 230V

Moc wyjściowa: 850W

Prędkość bez obciążenia: 11000 obr./min

Gwint wrzeciona: M14

Średnica tarczy: 115 mm

Średnica otworu: 22,2 mm

Ciężar: 1,85 kg

Producent: Draper

Nr katalogowy: 83605

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.