• DRAPER Szlifierka kątowa 115 mm 850W 230V EXPERT

The Symbol : 83605
Power Watts 850
351.82
351.82
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559836055
image

Expert Quality, precyzyjnie wykonana szlifierka z wysokiej jakości komponentami wewnętrznymi. Ergonomiczna, kompaktowa konstrukcja. Możliwość blokady wrzeciona. Boczny uchwyt z dwoma pozycjami ustawienia. W zestawie: nakrętka zabezpieczająca, kołnierz, klucz do zmiany tarczy, przewód o długości 3 m (w przybliżeniu) z wtyczką.

Specyfikacja:

Napięcie: 230V

Moc wyjściowa: 850W

Prędkość bez obciążenia: 11000 obr./min

Gwint wrzeciona: M14

Średnica tarczy: 115 mm

Średnica otworu: 22,2 mm

Ciężar: 1,85 kg

Producent: Draper

Nr katalogowy: 83605

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.