• DRAPER Szlifierka czołowa pneumatyczna SF

Product code: 65130
169.52
169.52
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559651306
image

Draper Storm Force®, cicha, nisko-wibracyjna, pneumatyczna szlifierka czołowa. Idealnie zaprojektowana do szlifowania i polerowania metalowych komponentów z obudową wykonaną z najnowszych materiałów kompozytowych. Wyposażona jest w silnik o zmiennej prędkości, obrotowy wlot powietrza, który zapobiega zginaniu przewodów i miękką obudowę dla komfortu pracy użytkownika. Można ją używać z centralizowanym systemem pochłaniania pyłów. Jej komfortowa, ergonomiczna rączka i lekka obudowa zapobiegają efektowi zimnej ręki.

Specyfikacja:

Tuleja zaciskowa ... 6 mm

Prędkość obrotowa ... 25 000 obr./min

Robocze ciśnienie powietrza ... 90 psi (6,2 bar

Średnie zużycie powietrza ... 4.0 cfm (114 l/min)

Poziom wibracji ... 0,9 m/s2

Rozmiar węża ... 3/8" (10 mm)

Wlot powietrza ... 1/4" BSP

Ciężar ... 350 g

Producent: Draper

Nr katalogowy: 65130

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.