• DRAPER Strzykawka do odsysania oleju 500 ml

Product code: 47812
89.00
89.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559478125
image

Strzykawka do odsysania oleju 500 ml

Główne zastosowanie strzykawki to min. transferowanie oleju do miejsc trudno dostępnych: skrzyni biegów, mostów napędowych.

Strzykawka posiada system odpowietrzający, który wyrównuje ciśnienie pod tłokiem, co poprawia jej wydajność i płynność pracy.

Uchwyt w literze T pozwala na wygodne korzystanie z narzędzia podczas pracy.

Do użytku w pojazdach i maszynach, takich jak skrzynie biegów, osie itp. W komplecie z elastycznym przewodem o średnicy otworu 10 mm i 300mm długości Produkt zapakowany w karton.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 47812

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.