• DRAPER Spryskiwacz ciśnieniowy 10 L EXPERT

Product code: 82457
342.36
342.36
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559824571
image

Expert Quality, spryskiwacz stojący z uszczelnieniami wykonanymi z fluoroelastomerów (FPM). Dzięki nim spryskiwacz można stosować z niebezpiecznymi chemikaliami, rozpuszczalnikami, paliwem, odkamieniaczami, środkami uszczelniającymi, roztworami przeciwko pleśni, olejami, smarami oraz płynem hamulcowym. Pojemnik o pojemności 10 litrów faktycznie posiada pojemność roboczą 8 litrów, pozostałe 2 litry są zarezerwowane na powietrze, które umożliwia utrzymanie zwiększonego ciśnienia w kanistrze. Spryskiwacz wykonany jest z półprzezroczystego polietylenu o wysokiej gęstości, bardzo wydajną pompkę, regulowaną końcówkę rozpryskową i ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa. Podstawa z brzegami zapewnia stabilność podczas używania a rączka i pasek dają możliwość przenoszenia. Produkt zapakowany.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 82457

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.