• DRAPER Spodnie robocze rozm. 32"W 34"L

Product code: 51143-ST
89.00
89.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559511433
image

WYPRZEDAŻ !!

Towar objęty wyprzedażą jest w 100% pełnowartościowy i sprawny.

Spodnie robocze o trwałości i komforcie

Producent: Draper

Nr. katalogowy: 51143

Zapewniają ochronę, trwałość i komfort podczas pracy. Ta konstrukcja posiada dwie boczne kieszenie, dwie przednie kieszenie i jedną tylną kieszeń, co daje możliwość noszenia więcej. Oprócz walorów ochronnych, stylu i czarnego zabarwienia, będziesz wyglądać elegancko i profesjonalnie, gdziekolwiek pracujesz.

Cechy i zalety:

  • Wytrzymała konstrukcja z polibawełny
  • 5 kieszeni, w tym 2 boczne, 2 z przodu i 1 z tyłu
  • Prosty i elegancki czarny design

Specyfikacja techniczna:

Materiał - Polycotton

Rozmiar - 32W / 34L

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.