• DRAPER Skrzynka zestaw z konektorami 580 szt.

Product code: 56383
1310.00
1310.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559563838
image

Skrzynka zestaw z konektorami 580 szt.

Draper Expert, ze stali węglowej z hartowanymi i odpuszczanymi szczękami. Chemicznie czernione z uchwytami PVC.

Nadaje się do zaciskania izolowanych zacisków w następujący sposób:

  • czerwony kanał: 0.5-1.00mm2,
  • niebieski kanał: 1.5-2.5mm2
  • żółty kanał: 4.0-6.0 mm2.

W komplecie z różnymi preizolowanymi terminalami w stalowej skrzynce z wkładem.

Produkt zapakowany.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 56383

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.