• DRAPER Sekator ogrodowy 200 mm

Product code: 34880-ST
210.70
210.70
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559348800
image

Sekator ogrodowy 200 mm

"Expert Quality, ostrza wykonane z japońskiej stali SK5 o wysokiej wydajności cięcia. Całkowicie zamknięty mechanizm roboczy - zabezpieczenie przed wodą, piachem. Rękojeść z włókna szklanego, ergonomiczny suwak do bezpiecznego zablokowania ostrza. Specjalnie ukształtowane ostrza umożliwiają cięcie łodyg (do średnicy 12 mm) poszczególnych kwiatów bez obrażeń. Uchwyty sprężynujące. Produkt zapakowany. "

Producent: DRAPER

Nr katalogowy: 34880

image
image

Draper Expert

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

image
There is currently no comments or ratings for this product.