• DRAPER Ściągacz przekaźników samochodowych 220 mm

Product code: 51765
Product not available
143.00
143.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5010559517657
image

Ściągacz przekaźników samochodowych 220 mm

Ściągacz przekaźników samochodowych o długości 220 mm, przeznaczony do montażu i demontażu elektrycznych przekaźników samochodowych. Cienkie końcówki i wygięte rączki zapewniają łatwiejszy dostęp w porównaniu z tradycyjnymi szczypcami. Wykonane z kutej stali, z rączkami pokrytymi PCV, dla komfortu pracy użytkownika. Podstawowe narzędzie dla profesjonalnych techników i mechaników samochodowych.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 51765

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.