• DRAPER Ściągacz izolacji przewodów 0,5 - 2mm

Product code: 38274
346.00
346.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559382743
image

Idealny do szybkiego i czystego usuwania izolacji. Automatyczne mocowanie i przymocowany wskaźnik długości zapewniają, że końcówki pozbawione izolacji są jednolite.

Wymienne ostrza są dokładnie nacięte i oszlifowane do ściągania izolacji lub drutu o średnicy, 0.5, 1.2, 1.6 i 2.0 mm.

Sprężynowe formowane uchwyty. Produkt zapakowany.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 38274

image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Maximum cable cross-section mm 2
Minimum conductor cross-section mm 0.5
There is currently no comments or ratings for this product.