• DRAPER Ściągacz hydrauliczny do np. łożysk 10 ton

Product code: 50094
1100.00
1100.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559500949
image

Ściągacz hydrauliczny do np. łożysk 10 ton

Sześciopozycyjny, wielofunkcyjny ściągacz z regulowanymi dwoma lub trzema nogami. Pozwala na zdejmowanie łożysk, kół zębatych, itd., przy minimalnym wysiłku użytkownika za pomocą ściągacza hydraulicznego. W komplecie z instrukcją obsługi. Zapakowany w formowaną skrzynię z etykietą.

Zawartość:

  • pompa hydrauliczna;
  • ściągacz trójramienny;
  • 6 nakrętek i podkładek;
  • 6 płytek łączeniowych;
  • jarzmo 2/3 nogi; adapter;
  • min/maks. głębokość 0 - 150mm;
  • min/maks. rozstaw 100 - 240mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 50094

image
image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.