• DRAPER Ściągacz do opasek zaciskowych dł. 700mm

Product code: 89793
343.00
343.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559897933
image

Ściągacz do opasek metalowych dł. 700mm

Sciągacz sprężynowy z serii Draper Expert, do zdejmowania i wymiany opasek samozaciskowych metalowych, plastikowych, sprężynowych. Narzędzie pozwala na dostęp do utrudnionych miejsc. Długi elastyczny mechanizm pozwala szczypcom na uwalnianie i zaciskanie opasek w pozycji otwartej.

Wyposażony w przewód o długości 700mm.

Do opasek o średnicy od 18mm do 54mm (w przybliżeniu).

Film instruktażowy: https://www.youtube.com/watch?v=X3AVjjL2nXU

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 89793

Na innych naszych aukcjach można znaleźć też inne produkty tego producenta, które są również objęte wyprzedażą.

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.