• DRAPER Rękawice odporne na przecięcie XL

Product code: 82614
93.81
93.81
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559826148
image

Rękawice odporne na przecięcie XL

Wyprodukowano zgodnie ze specyfikacją BS EN388 4.5.4.3

Specjalistyczne rękawice przeciw przecięciom z elastyczną dzianiną odporną na przecięcie. Dzianina zapewnia doskonałą elastyczność, oddychalność i wygodę w porównaniu ze skórą. Niezbędne rękawice do obsługi maszyn do cięcia lub ścierania i przenoszenia szkła. Wyświetlacz zapakowany.

  • Rozmiar: XL / 10

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 82614

image
image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.