• DRAPER Rękawice lateksowe białe rozmiar L 100 szt.

The Symbol : 79298
183.00
183.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Last one !
EAN 5059482007866
image

Rękawice lateksowe białe rozmiar M 100 szt.

Wyprodukowano zgodnie ze specyfikacjami EN455 część 1, 2, 3 i 4 oraz EN374 część 1, 2 i 3 oraz EN420 i przetestowano zgodnie z normą EN1186 Niesterylne, bezpudrowe

Rękawice lateksowe 100 szt. rozmiar L/9 Rękawice jednarozowego użytku, bezpudrowe. Wykonane w 100% z naturalnego lateksu, zapewniające komfort, dopasowanie i dobry uchwyt. Wysoce odporne na niebezpieczne substancje biologiczne oraz powszechnie używane środki czyszczące. Ostrzeżenia dla alergików: Produkt zawiera naturalną gume lateksową, która może powodować reakcje alergiczne.

Rozmiar: L

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 79298

image
image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Number of pairs per pack 50
Number of pieces per pack 100
There is currently no comments or ratings for this product.