• DRAPER Rękawice lateksowe białe rozmiar L 100 szt.

Product code: 79298
183.00
183.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5059482007866
image

Rękawice lateksowe białe rozmiar M 100 szt.

Wyprodukowano zgodnie ze specyfikacjami EN455 część 1, 2, 3 i 4 oraz EN374 część 1, 2 i 3 oraz EN420 i przetestowano zgodnie z normą EN1186 Niesterylne, bezpudrowe

Rękawice lateksowe 100 szt. rozmiar L/9 Rękawice jednarozowego użytku, bezpudrowe. Wykonane w 100% z naturalnego lateksu, zapewniające komfort, dopasowanie i dobry uchwyt. Wysoce odporne na niebezpieczne substancje biologiczne oraz powszechnie używane środki czyszczące. Ostrzeżenia dla alergików: Produkt zawiera naturalną gume lateksową, która może powodować reakcje alergiczne.

Rozmiar: L

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 79298

image
image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Number of pairs per pack 50
Number of pieces per pack 100
There is currently no comments or ratings for this product.