• DRAPER Przyrząd do otworów i cięcia glazury EXPERT

Product code: 24693
523.25
523.25
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559246939
image

Expert Quality, narzędzie trzy funkcyjne, dzięki któremu można ciąć i łamać płytki ceramiczne w linii prostej lub zakresie 0-45 stopni. Posiada również możliwość cięcia otworów w płytkach o średnicy 30-80 mm. Maksymalny zakres cięcia kwadrat o wymiarze 405 x 16 mm grubości. Wymiary narzędzia 700 x 200 mm. Produkt pakowany w karton.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 24693

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Maximum thickness mm 406
Power Watts 120
Series Draper
There is currently no comments or ratings for this product.