• DRAPER Profesjonalny tester ciśnienia oleju

The Symbol : 35879
558.00
558.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559358793
image

Profesjonalny tester ciśnienia oleju

Do precyzyjnego pomiaru ciśnienia oleju w pompie, sprawdzania wskaźników przełączników i czujników. Odczyt ciśnienia na wskaźniku 0-150 psi/0-10 bar zabezpieczonym wytrzymałą gumową osłoną. W zestawie metalowa osłona anyzgięciowa na końcach elastycznego przewodu dla zwiększenia trwałości. Tester wyposażony w sprężynowy nadciśnieniowy zawór bezpieczeństwa i zintegrowany systemu zaworu Schrader. Całość zapakowana w walizkę z tworzywa sztucznego

Zawartość opakowania:

  • Miernik o średnicy 63 mm
  • Wąż elastyczny 1400 mm
  • Adapter węża kątowy
  • 10 x adaptery ciśnienia
  • Różne uszczelki gumowe

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 35879

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.