• DRAPER Profesjonalny tester ciśnienia oleju

Product code: 35879
558.00
558.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559358793
image

Profesjonalny tester ciśnienia oleju

Do precyzyjnego pomiaru ciśnienia oleju w pompie, sprawdzania wskaźników przełączników i czujników. Odczyt ciśnienia na wskaźniku 0-150 psi/0-10 bar zabezpieczonym wytrzymałą gumową osłoną. W zestawie metalowa osłona anyzgięciowa na końcach elastycznego przewodu dla zwiększenia trwałości. Tester wyposażony w sprężynowy nadciśnieniowy zawór bezpieczeństwa i zintegrowany systemu zaworu Schrader. Całość zapakowana w walizkę z tworzywa sztucznego

Zawartość opakowania:

  • Miernik o średnicy 63 mm
  • Wąż elastyczny 1400 mm
  • Adapter węża kątowy
  • 10 x adaptery ciśnienia
  • Różne uszczelki gumowe

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 35879

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.