• DRAPER Profesjonalny sekator ogrodowy 195mm

Product code: 34878-ST
232.65
232.65
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559348787
image

Profesjonalny sekator ogrodowy 195 mm

Sekator którego ostrza są wykonane z japońskiej stali SK5 o wysokiej wydajności cięcia. Całkowicie zamknięty mechanizm roboczy - zabezpiecza przed wodą, piaskiem, kurzem i innymi pyłami.. Rękojeść z włókna szklanego, ergonomiczny suwak do bezpiecznego zablokowania ostrza.

Gwarantuje niezwykle efektywne cięcie, jest nowoczesny i ergonomiczny, a także idealnie sprawdza się podczas cięcia kwiatów i pędów.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 34878

image
image

Draper Expert

Produkty oznaczone tym symbole oznaczają to, że spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonany ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy.Narzędzie to nadaje się do użytku profesjonalnego.

  • Ostrza są wykonane z japońskiej stali SK5 o wysokiej wydajności cięcia i żywotności.
  • Zamek obsługiwany jedną ręką ułatwia zablokowanie sekatora i jego bezpieczne przechowywanie.
  • Dzięki ergonomicznie wyprofilowanym rękojeściom sekator idealnie leży w dłoni.
image
image

Całkowicie zamknięty mechanizm roboczy - zabezpiecza przed wodą, piaskiem, kurzem i innymi pyłami!!

  • Producent: DRAPER TOOLS
  • Rodzaj przedmiotu: Sekator
  • Materiał wykonania:z japońskiej stali SK5
  • Maksymalna średnica cięcia (mm): 20
  • Zamek sekatora obsługiwany jedną ręką: Tak
image
image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

Czy wiesz, że...

Draper Tools obchodzi w tym roku 100-lecie działalności?

Założona w 1919 roku przez Berta Drapera, do dziś jesteśmy własnością rodziny i prowadzona jest już przez czwarte pokolenie Draperów. Nawet mając 100 lat, firma pozostaje zaangażowana w rozwój i innowacje na światowym poziomie.

image
image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.