• DRAPER Pompka do przelewania płynów, wysoka jakość

Product code: 16152
299.00
299.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559161522
image

Pompka do przelewania płynów Draper

Draper Expert, ręczna pompka do przelewania płynów. Zaprojektowana do pracy z olejami silnikowymi, chłodziwami, olejami przekładniowymi, płynami hamulcowymi, płynami wspomagania, olejem napędowym, wodą, płynami chłodniczymi etc. (NIE benzyną). Prosta w użyciu podczas jedengo skoku dostarcza 100 ml.

W zestawie z neoprenową nakładką gumową, wysokiej jakości mosiężnym cylindrem z tłokiem, przezroczystym wężem ssącym z tworzywa sztucznego 1000 x 6 mm (1/4") i wężem odprowadzającym 600 x 12 mm (1/2").

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 16152

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.