• DRAPER Pompka do przelewania płynów, wysoka jakość

The Symbol : 16152
299.00
299.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559161522
image

Pompka do przelewania płynów Draper

Draper Expert, ręczna pompka do przelewania płynów. Zaprojektowana do pracy z olejami silnikowymi, chłodziwami, olejami przekładniowymi, płynami hamulcowymi, płynami wspomagania, olejem napędowym, wodą, płynami chłodniczymi etc. (NIE benzyną). Prosta w użyciu podczas jedengo skoku dostarcza 100 ml.

W zestawie z neoprenową nakładką gumową, wysokiej jakości mosiężnym cylindrem z tłokiem, przezroczystym wężem ssącym z tworzywa sztucznego 1000 x 6 mm (1/4") i wężem odprowadzającym 600 x 12 mm (1/2").

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 16152

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.