• DRAPER Pompa ręczna do ADBLUE chemikaliów 50-205L

Product code: 13381
655.00
655.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559133819
image

Pompa ręczna do ADBLUE, chemikaliów (beczki 50-205L)

Pompa uruchomiana za pomocą dźwigni wyposażona w uszczelki Viton z antylewarowym zaworem. Maks. przepływ 500ml. Przeznaczona do przepompowywania nieagresywnych płynów takich jak: woda z mydłem, płyn do spryskiwaczy, olej hydrauliczny, smar, herbicydy i pescytydy. Wyposażona w sztywną tubę ssącą przeznaczoną do użytku w beczkach 50-205L, odczepiany, elastyczny i karbowany wąż o dł. 2m (w przybliżeniu) i średnicy 19mm (w przybliżeniu) oraz zatyczkę śrubową 50mm. Pakowana w worek foliowy z etykietą. Nie nadaje się do użytku z paliwami, rozcieńczalnikami, rozpuszczalnikami lub innymi łatwopalnymi płynami

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 13381

image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.