• DRAPER Pompa ręczna do ADBLUE chemikaliów 50-205L

The Symbol : 13381
655.00
655.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Last one !
EAN 5010559133819
image

Pompa ręczna do ADBLUE, chemikaliów (beczki 50-205L)

Pompa uruchomiana za pomocą dźwigni wyposażona w uszczelki Viton z antylewarowym zaworem. Maks. przepływ 500ml. Przeznaczona do przepompowywania nieagresywnych płynów takich jak: woda z mydłem, płyn do spryskiwaczy, olej hydrauliczny, smar, herbicydy i pescytydy. Wyposażona w sztywną tubę ssącą przeznaczoną do użytku w beczkach 50-205L, odczepiany, elastyczny i karbowany wąż o dł. 2m (w przybliżeniu) i średnicy 19mm (w przybliżeniu) oraz zatyczkę śrubową 50mm. Pakowana w worek foliowy z etykietą. Nie nadaje się do użytku z paliwami, rozcieńczalnikami, rozpuszczalnikami lub innymi łatwopalnymi płynami

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 13381

image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.