• DRAPER Pompa przetłaczająca 12V DC ON diesel/woda

Product code: 54044
360.00
360.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559540440
image

Pompa przetłaczająca 12V DC ON diesel/woda

Pompa do przetłaczania oleju napędowego i wody. Samozasysająca, zasilana akumulatorem 12V (sprzedawany oddzielnie). Dostarczana z wężem PCV o długości 3 m (w przybliżeniu) i średnicą zewnętrzną 25 mm, metalową rurką łączącą wąż, metalowym zaciskiem węża, krokodylkami i włącznikiem on/off na przewodzie.

Specyfikacja:

  • Zasilanie wejściowe 12V DC
  • Średnica 51 mm
  • Długość 180 mm
  • Przepływ 30 l/min
  • Ciężar (tylko pompa) 0,37 kg

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 54044

image
image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.