• DRAPER Pokrętło przegubowe długie 1m 1'' do kół

Product code: 34343
982.00
982.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559343430
image

Profesjonalne pokrętło wahliwe / przegubowe 1'' 1000 mm

Wyprodukowane i przetestowane zgodnie z normami DIN3122 i ISO3315.

Draper Expert, wykonane ze stali chromowo-wanadowej, hartowanej, odpuszczonej i chromowanej. Specjalnie zaprojektowana głowica ze stali chromowo-wanadowej dla dodatkowego momentu. Łożysko kulkowe dla bezpiecznego trzymania nasadki.

Jest idealnym narzędziem na warsztaty samochodowe, wulkanizacje ale również do przydomowego garażu. Wszędzie tam gdzie potrzeba niezawodny sprzęt, najwyżej jakości materiałów i mocnej konstrukcji.

Dźwignia pokrętła ma masywną budowę i grubą średnicę, bez problemu poradzi sobie w ciężkich warunkach.

Zaletą pokrętła jest wymienna końcówka przegubowa, którą łatwo zmienić w przypadku ukręcenia kwadratu mocującego.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 34343

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.