• DRAPER Pistolet udarowy kompozytowy 3/8'' 271Nm

Product code: 43326
949.00
949.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559433261
image

Pistolet udarowy kompozytowy 3/8'' 271Nm

Draper Expert, klucz udarowy o niskim poziomie hałasu, wibracji z mechanizmem twin hammer z 3 prędkościami oraz przełącznikiem przód/tył przeznaczony do obsługi jedną ręką. Lekki i o kompaktowych wymiarach z ergonomicznym uchwytem dla wygody użytkownika. Uchwyt z obrotowym wlotem powietrza, aby zapobiec splątaniu przewodu ze sprężonym powietrzem. Korpus kompozytowy zmniejsza zmęczenie użytkownika i niweluje tzw. efekt zimnego uchwytu cold sink. Produkt pakowany w karton.

Specyfikacja:

  • Maksymalny moment obrotowy ... 200lb-ft (271Nm),
  • Prędkość bez obciążenia ... 9000rpm,
  • Robocze ciśnienie powietrza ... 90psi (6.2bar),
  • Średnie zużycie powietrza ... 4.4cfm (114L/min),
  • Minimalny wymiar węża ... 3/8",
  • Wlot powietrza 1/4" BSP, Ciężar ... 1.2kg

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 43326

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.