• DRAPER Piła kabłąkowa 750mm do metalu, brzeszczot

Product code: 35990
91.33
91.33
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559359905
image

Wyprzedaż!!

Towar objęty wyprzedażą jest nowy, w 100% pełnowartościowy i sprawny.

Piła kabłąkowa 750mm.

Sztywna owalna rama rurowa z dźwignią szybkiego zwalniania. Ostrza Hardpoint z hartowanymi indukcyjnie zębami. Sprzedane luzem.

Producent: DRAPER

Numer katalogowy: 35990

image
image

Na innych naszych aukcjach można znaleźć też inne produkty tego producenta, które są również objęte wyprzedażą.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.