• DRAPER Nasadka do świec zapłonowych 16x250mm 3/8''

The Symbol : 01064
160.00
160.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Large stock
EAN 5010559646722
image

Nasadka 3/8" do głęboko osadzonych świec zapłonowych o długości 250 mm.

Posiada namagnesowaną końcówkę do łatwego i bezpiecznego wyjmowania świec zapłonowych. Chromowana nasadka 12-punktowa jest wykonana z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej.

Zastosowanie w pojazdach: Citroën, Peugeot, Renault, BMW i Mini.

  • Nasadka: 16 mm
  • Gwint: 8 mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 01064

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.