• DRAPER Nasadka do świec zapłonowych 14x250mm 3/8''

Product code: 01063
160.00
160.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559010639
image

Nasadka do świec zapłonowych 14 x 250 mm 3/8''

Nasadka 3/8" do głęboko osadzonych świec zapłonowych o długości 250 mm. Posiada namagnesowaną końcówkę do łatwego i bezpiecznego wyjmowania świec zapłonowych. Chromowana nasadka 12-punktowa jest wykonana z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej.

Zastosowanie w pojazdach: Citroën, Peugeot, Renault, BMW i Mini.

  • Nasadka: 14 mm,
  • Gwint: 8 mm,
  • Rozmiar: 3/8",
  • Długość 250mm,
  • Namagnesowana końcówka.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 01063

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.