• DRAPER Narzędzie do ustawiania tarczy sprzęgła

Product code: 23238
772.00
772.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559232383
image

Narzędzie do ustawiania tarczy sprzęgła 11 szt.

DRAPER EXPERT , zapewniająca szybkie i dokładne ustawienie otworu prowadzącego koła zamachowego za pomocą tarczy napędowej sprzęgła podczas montażu do pojazdów. Dostarczany z ośmioma precyzyjnie wykonanymi tulejami stalowymi i trzema trzpieniami rozprężnymi. Nadaje się do większości samochodów i lekkich samochodów dostawczych. Produkt zapakowany w etui.

Zawartość:

  • 3 trzpienie rozprężne o średnicy: 15-19 mm; 20-26 mm średnicy i 23-36 mm średnicy.
  • Tuleje centrujące: 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19 i 20 mm (O / D

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 23238

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.