• DRAPER Narzędzie do ustawiania tarczy sprzęgła

The Symbol : 23238
772.00
772.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Very low !
EAN 5010559232383
image

Narzędzie do ustawiania tarczy sprzęgła 11 szt.

DRAPER EXPERT , zapewniająca szybkie i dokładne ustawienie otworu prowadzącego koła zamachowego za pomocą tarczy napędowej sprzęgła podczas montażu do pojazdów. Dostarczany z ośmioma precyzyjnie wykonanymi tulejami stalowymi i trzema trzpieniami rozprężnymi. Nadaje się do większości samochodów i lekkich samochodów dostawczych. Produkt zapakowany w etui.

Zawartość:

  • 3 trzpienie rozprężne o średnicy: 15-19 mm; 20-26 mm średnicy i 23-36 mm średnicy.
  • Tuleje centrujące: 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19 i 20 mm (O / D

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 23238

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.