• DRAPER Maski przeciwpyłowe FFP3 2 szt. EXPERT

Product code: 82489
91.70
91.70
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559824892
image

Spełniają normę EN149-FFP3 Expert Quality, lekkie, jednorazowe maski przeciwpyłowe na twarz z elastyczną siatką PE pozwalającą na maksymalne przyleganie do twarzy i filtr dla dodatkowej ochrony. Elastyczne paski (dzięki którym maska idealnie przylega) i jednokierunkowy zawór wydechowy zapewniają wysoki poziom komfortu użytkownika. Maski FFP3 posiadają zalecany wskaźnik ochrony (APF) na poziomie 20, stąd też jeśli są noszone właściwie, zmniejszają ekspozycję przynajmniej o ten wskaźnik. Przechodzą (opcjonalnie) tzw. test zapchania pyłem z Dolomitów.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 82489

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.