• DRAPER Lampa inspekcyjna 5W COB LED 450LM Slim

Product code: 65410-ST
176.05
176.05
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
image

Lampa warsztatowa 5W COB LED 450LM

Lampa inspekcyjna 5W wyposażona w dodatkowe diody LED SMD na końcu przekształcania lampy w palnik. Przełącznik 3-krotny pozwala na funkcje half / full / latarka. Zasilany przez akumulator litowo-jonowy zapewniający imponujące światło inspekcyjne o mocy 450 lumenów i latarkę o świetle 250 lumenów. Podstawa jest wykonana ze zintegrowanego magnesu z pokrywą ochronną i głowicą obrotową umożliwiającą używanie światła w dowolnej pozycji 360 °. Dostarczany z micro USB do standardowego kabla USB i 3-pinową zatwierdzoną ładowarką USB. Kolor zielony

Dostarczany z:

  • micro USB do standardowego kabla USB
  • USB ładowarką 3pin.

Kolor na tej aukcji: Zielony

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 65410

image
image

Odchylenie o 180 stopni w pionie. podwójne źródło światła. Wyposażona w energooszczędny 3-pozycyjny przełącznik.

Z boku mocna dioda COB LED, regulowana do 450 lumenów oraz sekcja UV do wykrywania wycieków w systemach chłodzenia i klimatyzacji. W głowicy wyraźna dioda LED SMD o mocy 250 lumenów.

image
image

Mocny akumulator litowo-jonowy pozwala na ciągłe świecenie przez co najmniej 4 godziny, wejscie micro USB. W tym ładowarka 230V.

Wyposażona w silny magnes wewnętrzny, wspornik do zawieszania.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.