• DRAPER Lampa inspekcyjna 3W COB LED 70-230 lm

Product code: 65418-ST
138.00
138.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559654185
image

Lampa inspekcyjna 3W. Przełącznik trójfunkcyjny - połowa/pełna/latarka. Zasilana baterią litowo-jonową, która zapewnia imponujące światło inspekcyjne o sile 230 lumenów i latarkę diodową (SMD) o mocy 40 lumenów. Wyposażona jest w podstawę ze zintegrowanego magnesu z ochronną pokrywą, przegub obrotowy, który umożliwia używanie światła w dowolnej pozycji 180° i hak do zawieszenia. Dostarczana z przewodem micro USB/USB i ładowarką USB. Kolor: pomarańczowy.

SPECYFIKACJA:

  • Bateria: litowo-jonowa 3,7V/2,2Ah
  • Lumeny: COB 230-70 SMD-40
  • Czas pracy ciągłej: 3 godziny
  • Czas ładowania: 5 godzin
  • Zasięg wiązki światła: 17,5 m
  • Stopień ochrony IP: IPX4
  • Wymiary: 55 x 40 x 290 mm

Producent: Draper Tools

Numer katalogowy: 65418

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.