• DRAPER Lampa inspekcyjna 3W COB LED 70-230 lm

The Symbol : 65418-ST
138.00
138.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559654185
image

Lampa inspekcyjna 3W. Przełącznik trójfunkcyjny - połowa/pełna/latarka. Zasilana baterią litowo-jonową, która zapewnia imponujące światło inspekcyjne o sile 230 lumenów i latarkę diodową (SMD) o mocy 40 lumenów. Wyposażona jest w podstawę ze zintegrowanego magnesu z ochronną pokrywą, przegub obrotowy, który umożliwia używanie światła w dowolnej pozycji 180° i hak do zawieszenia. Dostarczana z przewodem micro USB/USB i ładowarką USB. Kolor: pomarańczowy.

SPECYFIKACJA:

  • Bateria: litowo-jonowa 3,7V/2,2Ah
  • Lumeny: COB 230-70 SMD-40
  • Czas pracy ciągłej: 3 godziny
  • Czas ładowania: 5 godzin
  • Zasięg wiązki światła: 17,5 m
  • Stopień ochrony IP: IPX4
  • Wymiary: 55 x 40 x 290 mm

Producent: Draper Tools

Numer katalogowy: 65418

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.