• DRAPER Komplet nasadek do sond lambda VAG, FORD

Product code: 89765
657.00
657.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559897650
image

Komplet nasadek do sond lambda 7 szt. VAG, FORD, OPEL

Draper Expert, do usuwania, inspekcji lub wymiany podgrzewanych i nie podgrzewanych czujników tlenowych montowanych w następujących markach samochodów: Audi, BMW, Citroen, Mercedes, Peugeot, Renault, Skoda, Vauxhall/Opel (GM) i Volkswagen. Wycięte sekcje pozwalają niektórym nasadkom na wkładanie na okablowanie. Nasadki są czernione. Produkt zapakowany w formowaną skrzynkę.

Zawartość:

  • nasadka głęboka 3/8" x 80mm z wycięciem o szerokości 7.7mm;
  • nasadka głęboka 3/8" x 90mm z wycięciem o szerokości 20.5mm;
  • nasadka kątowa z wycięciem o szerokości 8.6mm;
  • nasadka głęboka 1.1/16" x 74mm: napęd na 1/2":
  • nasadka kątowa, głęboka 22 x 49.5mm z wycięciem o szerokości 11mm;
  • nasadka głęboka 27 x 85mm z dużym wycięciem;
  • nasadka głęboka 29 x 90mm z wycięciem o szerokości 8.2mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 89765

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.