• DRAPER Komplet nasadek do sond lambda VAG, FORD

The Symbol : 89765
657.00
657.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Very low !
EAN 5010559897650
image

Komplet nasadek do sond lambda 7 szt. VAG, FORD, OPEL

Draper Expert, do usuwania, inspekcji lub wymiany podgrzewanych i nie podgrzewanych czujników tlenowych montowanych w następujących markach samochodów: Audi, BMW, Citroen, Mercedes, Peugeot, Renault, Skoda, Vauxhall/Opel (GM) i Volkswagen. Wycięte sekcje pozwalają niektórym nasadkom na wkładanie na okablowanie. Nasadki są czernione. Produkt zapakowany w formowaną skrzynkę.

Zawartość:

  • nasadka głęboka 3/8" x 80mm z wycięciem o szerokości 7.7mm;
  • nasadka głęboka 3/8" x 90mm z wycięciem o szerokości 20.5mm;
  • nasadka kątowa z wycięciem o szerokości 8.6mm;
  • nasadka głęboka 1.1/16" x 74mm: napęd na 1/2":
  • nasadka kątowa, głęboka 22 x 49.5mm z wycięciem o szerokości 11mm;
  • nasadka głęboka 27 x 85mm z dużym wycięciem;
  • nasadka głęboka 29 x 90mm z wycięciem o szerokości 8.2mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 89765

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.