• DRAPER Klucz dynamometryczny 3/8" 20-110 Nm

Product code: 78641
365.42
365.42
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559786411
image

Łatwy w użyciu klucz dynamometryczny jest podstawowym narzędziem podczas precyzyjnych prac. Ten uniwersalny klucz dynamometryczny idealnie nadaje się do codziennych, różnych zastosowań mechanicznych, włączając w to prace profesjonalne jak i hobbystyczne. Działanie na zasadzie kliknięcia i ustawienia mikrometrycznego pozwala użytkownikowi przyłożyć odpowiednie napięcie, gwarantując łatwe i precyzyjne użycie. Zakres wartości momentu 20-110 Nm przy dokładności ±4%. Każdy klucz dynamometryczny dla bezpieczeństwa jest dostarczany w wytrzymałym, mocnym i formowanym opakowaniu. Idealny klucz dynamometryczny do każdej skrzynki narzędziowej i zastosowania w każdym warsztacie.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 78641

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.