• DRAPER Klucz dynamometryczny 3/8 10-80 Nm

Product code: 54627
346.21
346.21
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559546275
image

Klucz dynamometryczny 3/8" cenionego, brytyjskiego producenta narzędzi Draper Tools. Stworzony by zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Klucz dynamometryczny Draper Tools 54627 jest wykonany z największą dbałością o szczegóły. Materiały z jakich został wykonany klucz dynamometryczny 3/8" są solidne i trwałe.

Specyfikacja klucza:

  • Głowica grzechotki ze zmianą kierunku.
  • Na kluczu wygrawerowana jest skala Nm i lb-ft.
  • Tuleja mikrometryczna umożliwia dokładne zaprogramowanie wartości momentu obrotowego.
  • Gdy moment obrotowy zostanie osiągnięty, pojawi się dźwięk kliknięcia i uwolnienia napięcia.
  • Zakres: 10-80 Nm/88,5-708 lb-ft.
  • Dokładność pomiaru: +/- 4%
  • Długość całkowita: 280 mm.
  • Sprzedawany luzem (bez opakowania).

Producent: Draper

Numer: 54267

image

INSTRUKCJA PL + CERTYFIKAT KALIBRACJI

dostarczony wraz z kluczem dynamometrycznym wskazuje datę pierwszej kalibracji w fabryce, okres ważności świadectwa wzorcowania rozpoczyna się w momencie wprowadzenia wyrobu przez użytkownika do miejsca pracy. Okres ważności rozpoczyna się od pierwszego uruchomienia narzędzia dynamometrycznego przez użytkownika.

Pełna instrukcja w języku polskim znajduje się w zakładce "Dodatkowe informacje"

image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.