• DRAPER Klucz dynamometryczny 3/8 10-80 Nm

The Symbol : 34570
Number of elements in the set 1
346.21
346.21
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Very low !
EAN 5010559345700
image

Klucz dynamometryczny 3/8" cenionego, brytyjskiego producenta narzędzi Draper Tools. Stworzony by zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Klucz dynamometryczny Draper Tools 34570 jest wykonany z największą dbałością o szczegóły. Materiały z jakich został wykonany klucz dynamometryczny 3/8" są solidne i trwałe.

Producent: Draper

Numer: 34570

image
image

Specyfikacja klucza:

  • Głowica grzechotki ze zmianą kierunku.
  • Na kluczu wygrawerowana jest skala Nm i lb-ft.
  • Tuleja mikrometryczna umożliwia dokładne zaprogramowanie wartości momentu obrotowego.
  • Gdy moment obrotowy zostanie osiągnięty, pojawi się dźwięk kliknięcia i uwolnienia napięcia.
  • Zakres: 10-80 Nm/88,5-708 lb-ft.
  • Dokładność pomiaru: +/- 4%
  • Długość całkowita: 280 mm.
  • Sprzedawany luzem.

Draper Tools 34570 może pochwalić się szerokim zakresem pracy wynoszącym 10-80 Nm. Ponadto, klucz został wyposażony w głowicę grzechotki ze zmianą kierunku. Na kluczu wygrawerowana jest skala Nm i lb-ft. Tuleja mikrometryczna umożliwia dokładne ustawienie wartości momentu obrotowego. Gdy moment obrotowy zostanie osiągnięty, pojawi się dźwięk kliknięcia i uwolnienia napięcia. Długość całkowita klucza wynosi 280 mm. Produkt dostarczany w formowanym z tworzywa sztucznego opakowaniu.

image
image

INSTRUKCJA PL + CERTYFIKAT KALIBRACJI

dostarczony wraz z kluczem dynamometrycznym wskazuje datę pierwszej kalibracji w fabryce, okres ważności świadectwa wzorcowania rozpoczyna się w momencie wprowadzenia wyrobu przez użytkownika do miejsca pracy. Okres ważności rozpoczyna się od pierwszego uruchomienia narzędzia dynamometrycznego przez użytkownika.

Pełna instrukcja w języku polskim znajduje się w zakładce "Dodatkowe informacje"

image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.