• DRAPER Klucz dynamometryczny 3/8 10-80 Nm

Product code: 34570
Number of elements in the set 1
346.21
346.21
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559345700
image

Klucz dynamometryczny 3/8" cenionego, brytyjskiego producenta narzędzi Draper Tools. Stworzony by zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Klucz dynamometryczny Draper Tools 34570 jest wykonany z największą dbałością o szczegóły. Materiały z jakich został wykonany klucz dynamometryczny 3/8" są solidne i trwałe.

Producent: Draper

Numer: 34570

image
image

Specyfikacja klucza:

  • Głowica grzechotki ze zmianą kierunku.
  • Na kluczu wygrawerowana jest skala Nm i lb-ft.
  • Tuleja mikrometryczna umożliwia dokładne zaprogramowanie wartości momentu obrotowego.
  • Gdy moment obrotowy zostanie osiągnięty, pojawi się dźwięk kliknięcia i uwolnienia napięcia.
  • Zakres: 10-80 Nm/88,5-708 lb-ft.
  • Dokładność pomiaru: +/- 4%
  • Długość całkowita: 280 mm.
  • Sprzedawany luzem.

Draper Tools 34570 może pochwalić się szerokim zakresem pracy wynoszącym 10-80 Nm. Ponadto, klucz został wyposażony w głowicę grzechotki ze zmianą kierunku. Na kluczu wygrawerowana jest skala Nm i lb-ft. Tuleja mikrometryczna umożliwia dokładne ustawienie wartości momentu obrotowego. Gdy moment obrotowy zostanie osiągnięty, pojawi się dźwięk kliknięcia i uwolnienia napięcia. Długość całkowita klucza wynosi 280 mm. Produkt dostarczany w formowanym z tworzywa sztucznego opakowaniu.

image
image

INSTRUKCJA PL + CERTYFIKAT KALIBRACJI

dostarczony wraz z kluczem dynamometrycznym wskazuje datę pierwszej kalibracji w fabryce, okres ważności świadectwa wzorcowania rozpoczyna się w momencie wprowadzenia wyrobu przez użytkownika do miejsca pracy. Okres ważności rozpoczyna się od pierwszego uruchomienia narzędzia dynamometrycznego przez użytkownika.

Pełna instrukcja w języku polskim znajduje się w zakładce "Dodatkowe informacje"

image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.